Kredi kartı, banka (debit) kartı, havale/eft aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Satıcının Ülküm Çiçekçilik olmadığı pazaryeri (marketplace) ürünlerinde, ödeme seçeneği olarak sadece kredi kartını kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

Ülküm Çiçekçilik’te Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3’üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3’üncü kişiler tarafından görülememekte, Ülküm Çiçekçilik tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

Ülküm Çiçekçilik’ten verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Garanti Bankası
TR 2100 0620 0106 2000 0668 7839
Emre Onur Adına

Ziraat Bankası
TR 7600 0100 1587 0969 1605 5003
Mustafa Onur Adına

Vakıfbank
TR 0500 0150 0158 0073 0569 7636
Emre Onur Adına